ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ
Ця дата в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).
Встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Учасники освітнього процесу ЗЗСО I-III ст. с. Коболчин також приєдналися до відзначення цієї памятної дати.
Напередодні заступником директора з виховної роботи Гладкою О.Г. та педагогом-організатором Гринюк А.А. було оформлено інформаційний куточок «День Гідності та Свободи»
Вчителем історії Кучмеєм А.А., педагогом-організатором Гринюк А.А. та заступником з виховної роботи Гладкою О.Г. спільно з учнями 9-го класу Яковиною Дмитром та Ткач Євгенією створено відео повідомлення про передумови виникнення Дня Гідності та Свободи.
Також учениці 5-го класу з педагогом-організатором Гринюк А.А. вшанували пам'ять Степана Ігоровича Загребельного. Військовослужбовець проходив службу у 93-й окремій механізованій бригаді, був навідником. 12 червня 2015 року біля села Опитне під час виконання бойового завдання героїчно загинув.
Педагог-організатор Гринюк А.А. та бібліотека закладу Івасько О.А. організували перегляд фільму з циклу «Зима що нас змінила» та огляд періодичної преси і фото-матеріалів «Куточок слави».
Класними керівниками спільно з Кучмеєм А.А. та вчителем інформатики Чернієм А.П. було проведено години спілкування «Революція Гідності.Євромайдан»
Всі ці події залишили глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах, не в прізвищах лідерів, ідеали цих подій, надій і рішень разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність.
Те, що ми всього цього не відчуваємо, пояснюється одним: ми надто ще наближені до тих подій, надто емоційно сприймаємо їх. З кожною новою річницею Євромайдану ми маємо змогу осягнути більш повну картину того, що сталося. Але, щоб пазл склався повністю, має пройти ще чимало часу.