Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Декада шевченківських днів

Дата: 8 березня о 22:34
Автор: Гринюк А. А.
58 переглядів

Відповідно до річного плану роботи Коболчинської гімназії-філії ОЗ "Сокирянський ліцей № 1", з метою вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, відродження національної культури та духовності, а також з нагоди відзначення 210-річниці від дня народження Великого Кобзаря з 26.02. по 08.03.2024р. вчителі української мови та літератури підготували і провели декаду шевченківських днів.

Слід зазначити належний рівень підготовки і проведення тижня, який був чітко спланований і готувався заздалегідь. Залучені всі учні .

У ході декади активізовано організаційно-масову, культурно-просвітницьку та методичну роботу по пропаганді життєвого і творчого шляху Кобзаря як вчителів гуманітарного циклу, так і класних керівників, класоводів, педагога-організатора і всього шкільного активу. Було проведено багато культурно-масових заходів, у числі яких святкова лінійка "Тарас Шевченко – великий кобзар",(Маланчук А.А.)бінарне заняття з української літератури та англійської мови в 5 класі “Тарас Григорович Шевченко – великий син України”(Кучінік А.В., Грищук Д.В.), конкурс читців поезії Великого Кобзаря (Кучінік А.В., Івасько О.А.).

Цікаво були організовані виховні години та вікторина “Вклонімось низько батькові Тарасу!”(Івасько О.А., Гринюк А.А., класні керівники та класоводи). У шкільній бібліотеці оформлено тематичну виставку книг “Читаємо про Т.Г.Шевченка”. Важливим етапом у проведенні декади була мистецька акція-реконструкція "Шевченко у фокусі ХХІ століття".

На всіх вищезгаданих аходах використовувалися різні форми проведення: інформаційно-комунікативні технології, інтерактивні методи, що сприяло кращому засвоєнню матеріалу учнями, вихованню поваги до творчості Кобзаря, залучення дітей до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей, розуміння суті української історії, життя народу.

#Шевченку210

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.